IP Polná

Chcete šetřit, ale nevíte, kde začít?

Bydlíte ve starším rodinném dome, a nevíte KDE můžete obj rodinném rozpočtu NA provozu domácnosti ušetřit? Odpoved JE Jednoduchá. Přibližně 80% nákladů Nákladní Všech, Které vynaložíte na Energii, utratíte za teplo. Takže zapomeňte na úsporné žárovky, rozčilování se PŘI zhasínání světel po dětech udělejte Něco pro svůj dům i ucet.

Zateplení domu JE nejjednodušší způsob, Jak snížit Náklady na Vytápění dostat SVE bydlení se co nejúspornějšího energetického režimu. Ale Kompletní zateplení domu, Muze Být Velmi nákladné. Proto vám doplněk představíme RYCHLE A snadné reseni pro VÁS – minerální foukaná izolace systém MAGMARELAX.

Jak Už Dobře Víte, foukanou izolaci lze použít pro většinu konstrukcí. Díky Tábor, výkonnými stroji (fukary) se dostane i do tech nejméně přístupných Koutu štěrbin, KDE SE JEN Velmi obtížně provádí izolace jakýmkoli jiným izolačním materiálem. Hadici lze natáhnout do vzdálenosti 100 m A do výšky 20 metrů.

JAKE Typy konstrukcí střech se foukanou izolací zateplují nejčastěji?

Plochá střecha

V prípade plochých střech JE velkým nedostatkem v předchozích letech obecně Špatná ČI Vůbec zadná tepelná izolace. V Lete se proto interiér přehřívá av zimě JE naopak chladněji z důvodu úniků tepla. Tomu lze zamezit InterBohemia foukané izolace dělat dutiny Ploché STŘECHY. Staci mit revizní otvor Nebo ho lze Behem realizace vytvořit.

Betonov ý strop

U betonového stropu se izolace většinou nafouká Primo na povrch stávající PODLAHY. Tam, KDE Není potřeba podlaha, ALE JE Nutné dostávat se například ke komínům, se ukotví revizní lávky. Pokud JE potřeba Tzv. Pochozí podlaha, snadno vznikne nový izolační prostordíky Stropnímu systém MAGMARELAX®. Tim se nejen vyrovná stávající podlaha, pivo vytvoří se zároveň Dutina pro foukanou izolaci s minimálními tepelnými mosty.

Trámový strop

Mnoho z Nás uvažuje o izolaci stropní konstrukce. Pokud ovšem Není půda využívána k bydlení D není vytápěná, JE mnohem efektivnější izolace trámového stropu dutého. Je to veľmi Rychlé, technicky Jednoduché účinné reseni, KDY Staci odklopit několik prken v konstrukcí stropu Díky tlakovému foukání se následně vyplní dutiny Až dělat 5m.

Vazníková Střecha

TENTO typ střešní konstrukce JE Velmi oblíbenou variantou střechy rodinných domů Jak, Tak komerčních hal.

Nevýhodou PŘI Využití izolací skládaných z desek Nebo rohoží JE Velké Množství detailů, Což JE Velmi pracné mnohdy fakticky nemožné kvalitně izolovat. I z tohoto důvodu JE optimální volbou foukaná izolace, ktera iv konstrukcí s řadou prvků vytvoří celistvou vrstvu tepelněizolační.

Nemáte MOŽNOST standardně izolovat strop?

Vytvořte tepelněizolační podhled. Sice se vám Trochu sníží světelná výška místnosti, pivo Muze se Byt Zajímavé řešením tam, KDE Není možné izolovat nad stropem.

VŠECHNY Typy izolování systémem MAGMARELAX probíhají za plného chodu domácnosti, bez Hluku nepořádku Hlavně, za 3 hodiny uz šetříte!

Připravte se na Zimů objednejte si nezávaznou prohlídku vašeho domu. Podíváme se na Vaše úniky tepla, navrhneme optimální reseni Včetně PREDBEŽNÉ kalkulace, a až VSE zcela zdarma, a navíc pri objednávce získáte 20% slevu na Na jedničkový materiál systemu MAGMARELAX!

Více na www.mojeizolace.cz Nebo na telefonu 800 100 533.


Posted in Hrubá stavba, Masivní dřevostavby, Montované dřevostavby, Pasivní domy.