STAR

Volte DŘEVOSTAVBY a vyhrajte !

V rámci celostátní marketingové akce „Den dřevostaveb 2016“, která se bude konat dne  8.10.2016, si můžete vybrat nejenom svoji novou dřevostavbu, ale také se zúčastnit soutěže o zajímavé ceny.

Cílem akce Den dřevostaveb 2016, která je určena pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového domu teprve rozhodují, je propagovat kvalitní nízkoenergetické dřevostavby realizované certifikovanými firmami sdruženými v Asociaci dodavatelů montovaných domů.

ADMDV sobotu dne 8.10.2016 se budou v Českém republice konat také krajské a senátní volby, což není s akcí Den dřevostaveb termínová kolize, ale příležitost zvolit si nejenom své zastupitele a senátory, ale vybrat si také svou novou kvalitní certifikovanou nízkoenergetickou dřevostavbu, dozvědět se od odborníků všechno, co Vás v souvislosti s výstavbou Vašeho nového domu zajímá a navíc, pokud se akce zúčastníte, můžete vyhrát některou ze zajímavých cen.

Podmínky pro účast v soutěži jsou jednoduché. Stačí, když se  8.10.2016 půjdete podívat na některý ze vzorových domů v okruhu svého bydliště a vyfotíte se u něj. Následně pak svoji fotografii s krátkým popisem zašlete e-mailem na adresu:  trandova@admd.cz a pokud budete vylosováni, bude výhra Vaše.

Ceny do soutěže věnují odborní partneři Asociace dodavatelů montovaných domů, např. společnosti VELUX, Fermacell, Rigips, Newag, Novatop, Česká spořitelna a další.)

Seznam vzorových domů včetně adres a dalších informací bude zveřejněn na webech  www.ADMD.cz  nebo  www.DenDrevostaveb.cz .  Na těchto adresách naleznete také podmínky soutěže a další informace o dřevostavbách.

Ing. Vratislav Blaha, CSc.
předseda Asociace dodavatelů montovaných domů


Posted in Architekti, Hrubá stavba, Masivní dřevostavby, Montované dřevostavby, Pasivní domy.