luxurytable-cz_toys-fantasy-hrnek-bota-villeroy-boch-cena-610-kc-image

Podívejte se na nejčerstvější vánoční kousky značky Villeroy & Boch

 

luxurytable-cz_christmas-toys-memory-adventni-kalendar-vanocni-trh-21x21x22cm-villeroy-boch-cena-8260-kcNejoblíbenějším obdobím značky Villeroy & Boch jsou bezpochyby Vánoce a advent. Celý rok se designéři značky připravují na to, aby už na podzim mohli veřejnosti představit první kolekce. Těmi nejaktuálnějšími, které jsou čerstvě k dostání, jsou Toy’s Fantasy, Christmas Toys a Christmas Toys Memory. Pokud to není cítit už z názvu, fotky určitě napoví, že se nejedná o žádné moderní a strohé kolekce. Obě řady jsou zhmotněním tradičních vánočních motivů a barev.

Takže jestli i vy patříte mezi milovníky vánočních svátků, pečlivě si nové kolekce prohlédněte. Najdete tu třeba originální adventní kalendář, který můžete naplnit vlastními dárečky. Hodit se vám mohou i svícínky na různě velké svíčky. Ty totiž k Vánocům rozhodně patří – hlavně díky tomu, jak útulnou atmosféru dokážou všude vykouzlit. Stejně jako vůně doma pečeného cukroví. To letos můžete vystavit a podávat na zbrusu nových podnosech, talířích a mísách, ze kterých Vánoce přímo čiší.

Na všechny novinky se můžete podívat na stránkách www.luxurytable.cz. Nebo si udělejte výlet do obchodního domu Kotva v Praze, kde prodejna Villeroy & Boch sídlí.
 

Kontakty:

www.luxurytable.cz

Prodejna Villeroy & Boch
Obchodní dům Kotva – 3. patro
Náměstí Republiky
Praha 1
Facebook:http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz-Villeroy-Boch-Praha-OD-Kotva/
 
 

Mediální servis:

cammino…
Dagmar Kutilová
EMAIL: kutilova@cammino.cz
GSM: +420 606 687 506
www.cammino.cz

 

Fotogalerie

 


Posted in Vybavení domu.