tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea

tepelná čerpadlaTyto čerpadla umožnují výrazné úspory energie – velmi účinně fungují i při mimořádně nízkých teplotách až –20 °C. Tepelné čerpadlo Aquarea je systém pro udržování požadované teploty a ohřev vody levným, jednoduchým a ekologickým způsobem – přeměnou tepla (tedy nikoli jeho generováním).

S kapacitou v rozsahu 3–16 kW jde o nejpočetnější řadu na současném trhu, takže máte jistotu, že některý z modelů bude zaručeně vyhovovat vašim potřebám, co se vytápění a chlazení týče. Hodí se do novostaveb i rekonstruovaných prostor, jsou šetrné k peněžence i k životnímu prostředí.

tepelné čerpadla

Řtepelná čerpadlaada Aquarea je součástí nové generace vytápěcích systémů, využívajících k vytápění, chlazení i ohřevu vody obnovitelný a bezplatný zdroj energie – obyčejný vzduch.

– mimořádně vysoká účinnost (COP 5,08 pro novou jednotku 5 kW – nedělený systém)

– modely pro nízkoenergetické domácnosti (od 3 kW)

– řešení T-CAP se výborně hodí do chladných oblastí, nominální kapacita se udržuje až po –15 °C

– snadné ovládání chytrým telefonem (pomocí volitelného uživatelského rozhraní)

– bohatá nabídka účinných nádrží pro domácí zásoby teplé vody

Více informací naleznete na našich webových stránkách: www.xip.cz

Klimatizace Panasonic – úspornější a pohodlnější řešení

tepelné čerpadlaEkologické přesvědčení podle nás není v žádném rozporu s pohodlím. Proto Panasonic představil nový systém Econavi, vybavený senzorem lidské přítomnosti a vyspělou ovládací technologií, který dokáže snížit plýtvání energiemi až o 38 %.

Naše mimořádně tiché klimatizace jsou zárukou čistého vzduchu, v němž se bude dobře žít vám i vaší rodině. O čistší okolní prostředí se stará technologie Nanoe-G.

tepelné čerpadlaEtherea s inteligentním senzorem Econavi a novým systémem čištění vzduchu Nanoe:

-vynikající účinnost A+++, pohodlí (díky technologii Super Quiet jen 19 dB(A)) a zdravý vzduch v kombinaci s mimořádně stylovým designem

Jak ušetřit energii s novým modelem Etherea A+++kl1

Technologie Econavi Sensor omezuje plýtvání – výkon klimatizace se řídí podle aktuálních podmínek v místnosti. Stačí jediný stisk tlačítka a můžete šetřit energii, aniž by tím výkon klimatizace či uživatelské pohodlí jakkoli utrpěly.

Etherea a nanoe™ – to nejlepší pro zdraví™kl4

Systém nanoe™ využívá nanotechnologických postupů – miniaturní částice se starají o čistý vzduch v místnosti libovolného typu. Technologie je účinná na mikroorganismy ve vzduchu a na přilnavé mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry a plísně, a tak zajišťuje čistší prostředí v obytných prostorech.

Více informací naleznete na našich webových stránkách: www.xip.cz
 


Posted in Architekti, Hrubá stavba, Masivní dřevostavby, Montované dřevostavby, Pasivní domy.