01_persp

Bydlení na výši

vlk  „NAŠE SPOLEČNOST SI ZAKLÁDÁ NA INDIVIDUÁLNÍM PŘÍSTUPU KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI. TÝM ZKUŠENÝCH  PRACOVNÍKŮ PROVÁZÍ ZÁKAZNÍKA KROK ZA KROKEM OD STUDIE PŘES PROJEKT AŽ PO KONEČNOU REALIZACI JEHO NOVÉHO BYDLENÍ. VELKÝ DŮRAZ KLADEME NA KVALITU DŘEVOSTAVEB, KTEROU ZAJIŠŤUJME DÍKY DÍKY MODERNÍ TECHNOLOGII A DODRŽOVÁNÍ TECHNOLOGICKÝCH POSTUPŮ PŘI VÝROVĚ A MONTÁŽI. NAŠÍM CÍLEM JE SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK V JEHO NOVÉM DOMĚ,” ŘÍKÁ RENÉ KOCOUREK, JEDNATEL SPOLEČNOSTI WOLF SYSTEM SPOL. S.R.O.

 

 Hledáte svůj dům snů a ještě jste nenašli ten pravý? Představujeme Vám společnost WOLF SYSTEM spol. s r.o., která se specializuje na výstavbu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb, a to rodinných domů, dvojdomů, řadových domů a bytových domů, ale i např. administrativních budov, mateřských školek a hotelů, vždy s důrazem na individuální požadavky investora.

Individuální stavby představují řešení pro všechny, kteří se nespokojí s typovým projektem, ale touží po architektonicky hodnotné stavbě a zároveň po domově, který bude splňovat jejich náročné požadavky. Přestože společnost WOLF SYSTEM nabízí mnoho rozdílných variant standardních typů domů, které chápe jako inspiraci pro budoucího stavebníka, vytvoří pro Vás podle Vašeho přání zcela individuální dům, popřípadě lze použít i projekt vlastního architekta. Pro inspiraci můžete nahlédnout do galerie velmi zdařilých realizovaných staveb. Na našich webových stránkách společnosti.

Společnost klade důraz na osobní přístup ke svým klientům a průběžný dialog během tvorby domu i jeho realizace. Nenavrhujeme pro Vás dům, vytváříme spolu s Vámi pro Vaši rodinu nový domov. Po vzájemné dohodě o provedení budoucího domu je z naší strany zpracován projekt po stavební povolení včetně projektu technických profesí a potvrzení kvality navrženého domu energetickým štítkem.

Po vzájemné dohodě se zákazníkem realizujeme domy v podobě tzv. „dům na dokončení“ anebo tzv. „dům. na klíč“.

Součástí předání domu je i předání příslušné dokumentace.

Dohodnutá cena domu během přípravy projektu je uvedena ve smlouvě o dílo a je vždy cenou konečnou. Přílohou smlouvy je přesná specifikace rozsahu dodávky a montáže.

Společnost WOLF SYSTEM spol. s r.o. je součástí rakousko-německého koncernu s více než 50 letou tradicí výzkumu, vývoje a výstavby montovaných dřevostaveb s řadou ocenění. Na českém trhu působí v oblasti dřevostaveb od roku 2004. Za dobu své existence získal koncern bohaté zkušenosti z výroby a výstavby dřevostaveb, které jsou průběžně promítány do inovace a modernizace výroby a montážních postupů s využitím nových materiálů a technologií.

logo-wolfsystem_logologo-wolfhaus_logoVizitka společnosti WOLF SYSTEM spol. s r.o.

Sídlo: Únětická 885, 252 62 Horoměřice

Telefon: 220 400 344

E-mail: haus@wolfsystem.cz
Web: www.wolfhaus.cz

 

 


Posted in Masivní dřevostavby, Montované dřevostavby, Pasivní domy.