Florea

Jsou růže na svatý Valentýn ještě vůbec v kurzu?

Červené růže jsou nesmrtelný symbol sv. Valentýna, který k tomuto svátku zkrátka bude vždy patřit. V tomto roce můžete vsadit jak na klasické pugéty, tak na nové květinové krabičky. Obojí lze využít také do interiéru a úspěšně tak nechat zimu venku za dveřmi.

květinyValentýnský dárek, který ji přesvědčí o její výjimečnosti

Vaši lásku můžete tento Valentýn ohromit kyticí růží v netradičním podání. Zatímco většina žen dostane tradiční pugét růží, žena vašeho srdce bude odkrývat tajemství dárkové krabice ve tvaru srdce. Uvnitř na ni budou čekat velkokvěté prémiové růže. Zda také romantická báseň nebo zásnubní prstýnek už záleží jen na vás. O svatém Valentýnu je dovoleno vše!

Speciálně pro svátek zamilovaných připravily naše floristky romantické květinové krabičky, které dýchají luxusem a romantikou! Pokryty jsou např. bílým, červeným nebo světle fialkovým italským papírem.

Ceny květinových krabiček startují na 369 Kč/ks, ale máme samozřejmě i dražší květinové krabičky pro náročné, bohaté květinové mixy a další zajímavé kombinace.

Romantická klasika, která nikdy neomrzí: Velká kytice růží

dárek100 růží rovnou do její náruče? Postarejte se o nezapomenutelný sv. Valentýn a pošlete jí květiny třeba do práce. Nevlídná kancelář se promění v květinový ráj a co si budeme povídat: závistivý pohled kolegyň umí zahřát u srdce.

Nejsou růže jako růže a výběr růží pro sv. Valentýn je třeba brát velmi důsledně s ohledem na co nejvyšší životnost i okrasnost. Pro takové účely se skvěle hodí africké růže, které patří mezi ty nejkvalitnější růže na trhu.

Právě u nás na Florea.cz takové růže najdete i v období svatého Valentýna, kdy je většina květinářství nemilosrdně vyprodaná. Ceny našich červených růží začínají na 17 Kč/ks.

2PPřivítejte svátek zamilovaných krásnou valentýnskou výzdobou

Chcete se i doma cítit opravdu zamilovaně? Není žádná ostuda vybrat pro sebe květiny, které milujete a obklopit se jimi v ložnici nebo v obývacím pokoji. Skleněná váza je základ, jaké růže pak zvolíte, záleží čistě na vás – nejvhodnější jsou samozřejmě červené nebo růžové růže, ale také bílé či světle fialové. Anebo zútulněte domov jednou z květinových krabiček a nelamte si hlavu s aranžováním ani s vázou!

Řezané květiny ze všech koutů světa

Jsme největší a nejspolehlivější on-line květinářství v České republice. Jsme Florea.cz, která čerstvé květiny miluje a rozumí jim. Jako jediní máme vlastní rozvoz květin – chlazenými vozy rozvážíme květiny do všech měst a vesniček v celé ČR za 95 Kč nebo zdarma a každý všední den. V ceně každé kytice získáváte možnost poslat kytici se vzkazem a v dárkovém balení.


Posted in Architekti, Vybavení domu.