plastová okna

Rozhodli jste se pro nová plastová okna či plastové vchodové dveře?

Pak nyní je ten nejlepší čas nastartovat celou akci a využít nejlepších podmínek, které vám český trh nabízí. Společnost Oknoplastik, která patří k vyhledávaným českým výrobcům plastových oken a dveří a je nositelem certifikátu Zaručeně česká okna, připravila na sklonku zimy pro vás velkou zimní akci, kde můžete získat na nová plastová okna významné slevy. Oknoplastik má pro vás i celou řadu příjemných novinek.

Na nová okna získáte záruku 40 let

Nová plastová okna od společnosti Oknoplastik ochrání váš domov dokonale před úniky tepla, ruchem z ulice, ale i před zloději. Plastová okna jsou ideálním řešením do panelových domů, starých činžovních domů, ale spolehlivě obstojí i v novostavbách či pasivních domech.

Proklikejte se na stránky společnosti Oknoplastik, zadejte si nezávaznou poptávku a obratem zjistíte, že nyní je ten nejlepší čas. Přesvědčí vás nejen ceny, ale i používané kvalitní německé materiály. Profily SALAMANDER a kování SIEGENIA-AUBI v podání české společnosti Oknoplastik, skutečně stojí za to.

Oknoplastik pro vás připravili novou kalkulačku na interiérové dveře

Vše funguje rychle a jednoduše. Myší si naklikáte potřebné parametry, vyberete počet a typ dveří… Ano, během minutky zadáte potřebné parametry a odešlete poptávku nezávazně ke kalkulaci. Internetová kalkulačka s poptávkou funguje nejen na interiérové dveře, ale i na dveře vchodové či balkonové.

plastové okna

Společnost Oknoplastik sídlí na nové adrese

K novinkám přidáme ještě jednu do třetice. Společnost Oknoplastik, aby i nadále mohla zlepšovat v Praze své služby, se přestěhovala na novou adresu: Pražské adresa Oknoplastik je nyní v Podolí, Levá 390/23 na Praze 4 v Podolí.

Jestli vás zaujaly zimní slevy plastových oken či nabídka vchodových či interiérových dveří, proklikejte se na stránky společnosti Oknoplastik nechte si udělat nezávaznou kalkulaci nebo přímo kontaktujte vašeho obchodního zástupce.


Posted in Vybavení domu.