EK 02

Den dřevostaveb – vyberte si svoji novou dřevostavbu v sobotu 7. 10. 2017

Asociace dodavatelů montovaných domů bude v říjnu tohoto roku pořádána pro všechny příznivce dřevěných konstrukcí, zejména však pro ty, kteří se rozhodnou pro výstavbu svého nového dřevěného domu již čtvrtou ročník zajímavé marketingové akce pod názvem “Den dřevěných konstrukcí 2017″ , jehož cílem je propagovat široká veřejnost kvalitních dřevostavby, a to nejen modelové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.

“Den dřevostaveb 2017″ se bude konat v sobotu dne

7. 10. 2017 od 10:00 do 17:00 hodin,

kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové, referenční a rozestavěné stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

Akce, kterou pořádá Asociace dodavatelů montovaných domů, bude mít moto: Dřevostavby od ADMD = kvalita, jistota a spokojenost zákazníka. Smyslem akce je poskytnout Vám komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevěné stavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby.

Den dřevostavba 2017 vám umožní prohlížet si vlastní domy nejen na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a zjistit od kvalifikovaných odborníků z jednotlivých firem všechny potřebné informace, které potřebujete při rozhodování, např. o aktuálních cenách a slevových akcích, možnostech financování, průběhu stavebního řízení a časového harmonogramu zakázky, záruky, vybavení domu domácí technikou apod. Jinými slovy se říká, že se jedná o Den otevřených dveří ve vybraných dřevěných stavbách v ČR.

300x300v1

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 7. 10. 2017 navštívit se bude pohybovat kolem třiceti. Detailní přehled a charakteristiky staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou k dispozici ve vzorových domech, je zveřejněn na webových stránkách www.DenDrevostaveb.cz , kde se dozvíte podrobnosti o soutěži, která bude probíhat na Facebooku Asociace montovaných dodavatelů domů.

Jedním z míst, kde si můžete prohlédnout více domů najednou, je Centrum vzorových domů EDEN 3000 na Bauerově ulici č. 10 v Brně (vedle areálu výstaviště BVV u brány č. 10), kde Vám bude připraveno bohatý doprovodný program včetně občerstvení. Většina firem, které budou prezentovány v rámci akce své vzorové domy, připraví pro návštěvníky různé milé překvapení, např. slevové akce nebo různé soutěže.

Věřím, že akce přinese všem zájemcům, resp. návštěvníkům nejenom zkvalitnění a prohloubení informací, ale přispěje k dalšímu posílení pozitivního vnímání a povědomí o dřevěných stavbách. Den dřevostaveb 2017 jistě také zvýší již dnes kladné vnímání dřevěných montovaných domů realizovaných členy asociace dodavatelů montovaných domů.

Pokud se rozhodnete pro dřevěný montovaný dům na základě prohlídky vzorových domů a uzavřít smlouvu o díle s dodavatelem, můžete si už v prázdninách v roce 2018 přemístit a užít příjemné a energeticky úsporné bydlení v novém dřevěném stavitelství.

Ing. Vratislav Blaha, CSc.

Předseda Asociace dodavatelů montovaných domů


Posted in Masivní dřevostavby, Montované dřevostavby, Pasivní domy.