konstrukce v interiéru

I dodavatele můžete vybrat podle recenzí

Když stojí hrubá stavba, přichází na řadu řemesla v interiéru. To ale znamená, že strávíte delší čas vyhledáváním kontaktů a domlouváním podmínek. Stejně jako s výběrem zboží vám iu dodavatelů pomohou recenze ostatním. Více se dozvíte v tomto článku.

elektrikář

Koho hledat

Elektrické, vodní rozvody i kanalizace musí být prvním krokem. Elektrikář a instalatér budou tedy první řemeslníci, na které se obrátíte, až začnete s interiéry. U dřevostaveb musíte mít všechna místa, včetně každé zásuvky, do detailu naplánovaná. Pozdější úpravy jsou totiž opravdu komplikované, celodřevěné stěny už se špatně předělávají.

instalatér

Zahlazení rozvodů

Po instalaci rozvodů začnou práce, které dají vašemu interiéru ten správný ráz. Obkladači se vrhnou na zahlazení stop. Pokud nejste fanoušci odhalených dřevěných stěn v interiéru dřevostaveb, můžete nechat všechny stěny zateplit a vyzdít. Celkový vzhled domu pak může klamat tělem, nepoznáte, že se jedná o dřevostavbu. Další odborník, se kterým budete konzultovat a využívat jeho služeb, bude rozhodně podlahář. Všechny tyto dodavatele najdete jednoduše na jednom místě.

dlaždič

Kde najít recenze

Celou řadu odborníků na řemesla v interiéru najdete na firemniprofil.cz . Jednoduše zde najdete podle názvu řemesla kontakty na dodavatele. Dodavatelé zde mají uvedené recenze zákazníků a přiřazené počty hvězdiček. Jednoduše tak můžete vybrat toho, s kým byli ostatní velmi spokojeni. Podle přiložené mapy najdete také ty, které mají sídlo poblíž vašeho domova.

Dřevěná konstrukce


Posted in Hrubá stavba.